بزرگسالانپرتحرکچند نفرهمهیجورزشیبازی تیتربرد : الاکلنگ اکروباتیک و نمایشی + فیلم

۱۴۰۰-۰۶-۰۲ ۱۳:۰۶به قلم بازیکوش0
https://bazikoosh.com/wp-content/uploads/2021/08/Teeterboard-acrobatic-main-2.jpg

بازی تیتربرد (teeterboard) یا تخته کره‌ای (korean plank) یک بازی آکروباتیک است که با یک تخته بلند الاکلنگ مانند بازی میشود. قوی ترین تخته های بازی تیتربرد از بلوط (معمولاً به طول ۹ فوت) ساخته شده است. تخته در وسط با تکیه گاه ساخته شده از فولاد جوش داده شده تقسیم می شود. در هر...

بازی تیتربرد (teeterboard) یا تخته کره‌ای (korean plank) یک بازی آکروباتیک است که با یک تخته بلند الاکلنگ مانند بازی میشود. قوی ترین تخته های بازی تیتربرد از بلوط (معمولاً به طول ۹ فوت) ساخته شده است. تخته در وسط با تکیه گاه ساخته شده از فولاد جوش داده شده تقسیم می شود.

در هر یک از دو سمت تتربرد یک ناحیه مربع شکل قرار دارد که بازیکن یک مجری قبل از پرتاب شدن در هوا روی آن می ایستد. این پرواز حرفه ای سوت های هوایی مختلفی را انجام می دهد ، بر روی تشک های پر شده ، هرم انسانی ، یک صندلی فرود تخصصی ، پایه ها یا حتی یک میله روسی فرود می آید.

بازی تیتربورد یا الاکلنگ نمایشی در برنامه عصر جدید

اعضای یک تیم تیتر بورد متشکل از پرنده‌ها، گیرنده‌ها و هل‌دهنده است. برخی از اعضای تیم بیش از یک نقش آکروباتیک را انجام می دهند. در اوایل دهه ۱۹۶۰ بهترین حرکات تتربورد در کشورهای بلوک شرق توسط برادران زنگوله و سیرک بارنوم و بیلی اجرا می‌شد. تیتر بورد به سبک کره‌ای نوعی تخته چوبی است که در آن دو نفر به صورت عمودی در جای خود می پرند و به جای پیاده شدن بر روی تشک فرود یا هرم انسانی، دوباره روی دستگاه فرود می‌آیند و مرتباً با حرکات آکروباتیک، بازی الاکلنگ را انجام می‌دهند. اجرای پلانک کره‌ای در نمایش های کوزا و کورتو نشان داده می‌شود.

تخته مجارستانی (bascule hongroise) دارای نقطه اتکایی بالاتر است و بازیکنان از ارتفاع (به عنوان مثال از برج) روی آن می پرند.

با اسکربل، پرفروش‌ترین بازی قرن آشنا شو!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

2 + 3 =