معرفی بازی دیجیتالبازی زیگزاگ؛ معرفی و دانلود

۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۸:۱۱به قلم بازیکوش0
https://bazikoosh.com/wp-content/uploads/2021/01/zigzag.jpg

بازی زیگزاگ هرچند قدیمی است و انتشارش به حدود ۲۰۱۵ بازمی‌گردد، ولی شاید برای شما هم مثل ما، ناشناخته و جدید باشد.بازی دیجیتالی زیگزاگ یک بازی مترویی که گیم‌پلی‌اش همانطور که می‌بینید ساده‌تر از چیزی است که بتوان فکرش را کرد، ولی خود بازی اصلا ساده نیست. حداقل در چند دور اول به زحمت می‌توان...

بازی زیگزاگ هرچند قدیمی است و انتشارش به حدود ۲۰۱۵ بازمی‌گردد، ولی شاید برای شما هم مثل ما، ناشناخته و جدید باشد.بازی دیجیتالی زیگزاگ یک بازی مترویی که گیم‌پلی‌اش همانطور که می‌بینید ساده‌تر از چیزی است که بتوان فکرش را کرد، ولی خود بازی اصلا ساده نیست. حداقل در چند دور اول به زحمت می‌توان بر توپ و میدان مسلط شد. در این مطلب، ضمن آشنا شدن با این بازی جذاب، امکان دانلود بازی زیگزاگ را نیز خواهید داشت.

✅ تقویت مهارت‌ها

درباره بازی‌های زیادی خوانده‌ایم مفید برای هماهنگی چشم و دست، ولی این بازی از این نظر واقعا تک است. برای گرفتن امتیازات بالا، هماهنگی فوق العاده بالای مغز، چشم و دست لازم است و در کنارش به سرعت عمل بالا و تمرکز قوی نیاز دارد.

هر چقدر مسیر طولانی‌تر می‌شود، با دشوار شدن مسیرها و عادت کردن دست به ریتم های قبل، تغییر مسیرهای جدید سخت‌تر می‌شود و بنابراین باید به شدت از اینرسی و عادت کردن به الگوهای مشابه پرهیز کرد.

به نظر می‌رسد بازی برای تند کردن دست در تاچ گوشی‌های لمسی و سرعت تایپ نیز موثر باشد.

⚠️ مضرات!

با این حال این بازی هم مثل بقیه بازی‌های تک‌نفره موبایلی، به‌شدت پتانسیل معتادکنندگی دارد. بنابراین اگر توان مقابله با اینطور اعتیادها را ندارید، بهتر است یا سراغش نروید یا بعد از چند دست بازی کردن، عطایش را به لقایش ببخشید.

در کل می‌توان گفت تجربه بازی زیگزاگ، یک مدیتیشن کوتاه و جذاب است و با توجه به اینکه مداومت در بازی، منجر به بهبود رکوردهای سابق می‌شود، حس خوب پیشرفت را نیز به بازیکن هدیه می‌کند.

بازی را می‌توانید از گوگل پلی یا بازار دانلود کنید. نسخه‌های بازی زیاد است، ولی نسخه زیگزاگ۲ از گوگل پلی، گرافیک ساده‌تری دارد و چشم را کمتر اذیت می‌کند.

نهایتاً اینکه ظاهرا چالش مهران، هنوز به قوت خود باقی است. پس اگر توانستید رکورد بالای هزار و پانصد بزنید، اسکرین را برایش بفرستید یا برایمان بفرستید که برایش بفرستیم. ظاهراً بالاترین رکورد این بازی هم چهارده هزار بوده است.

 

برای دانلود بازی زیگزاگ اینجا کلیک کنید.

با کلیک برروی اینجا پست معرفی بازی زیگزاگ را در صفحه اینستاگرام ما نیز ببینید.

مطالب مرتبط:

بازی دیجیتال بروکل

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

پانزده + 11 =