بزرگسالانداخل خانهدرگیریدونفرهسالنیمهیجهمه سنینجنگ بادکنکی: یک بازی رزمی مهیج با بادکنک + فیلم

۱۴۰۰-۰۳-۱۲ ۱۳:۰۳به قلم بازیکوش0
https://bazikoosh.com/wp-content/uploads/2021/06/SmartSelect_20210602-095607_Gallery1.jpg

بازی جنگ بادکنکی: جنگ بادکنی یا کُشتی بادکنی از بازی‌های ساده ولی پرهیجان است که هر کسی با هر سنی می‌تواند آن را بازی کند. در این بازی باید همزمان از دو تکنیک دفاعی و تهاجمی استفاده کنید تا بتوانید پیروز باشید. با اینکه کار به‌ نظر ساده‌ای می‌رسد، اما در عین حال یک چالش...

بازی جنگ بادکنکی: جنگ بادکنی یا کُشتی بادکنی از بازی‌های ساده ولی پرهیجان است که هر کسی با هر سنی می‌تواند آن را بازی کند. در این بازی باید همزمان از دو تکنیک دفاعی و تهاجمی استفاده کنید تا بتوانید پیروز باشید. با اینکه کار به‌ نظر ساده‌ای می‌رسد، اما در عین حال یک چالش مهیج و مفرح است.

فیلم بازی جنگ بادکنکی به صورت چند نفره

 


مشخصات بازی

تعداد بازیکنان: دو نفر و بیشتر

رده سنی: +۶

مدت زمان: هر دور ۵ – ۱۰ دقیقه

وسایل مورد نیاز: بادکنک به تعداد بازیکنان همراه با نخ

هدف: ترکاندن بادکنک حریف و محافظت از بادکنک خود

مکانیسم‌: درگیری


 

 

فیلم جنگ بادکنکی به صورت دو نفره

دستورالعمل بازی

برای شروع بازی نبرد بادکنکی تعدادی بادکنک (به تعداد بازیکنان) باد کنید و با نخ حدود ۴۰ سانتی‌متری به پای بازیکنان ببندید. محدوده‌ای را برای بازی انتخاب کنید تا فقط بازیکنان در آن محدوده بازیکنن و از یکدیگر فرار نکنند.

به ظاهر تنها هدف بازی این است که بادکنک خود را سالم نگه‌دارید و بادکنک حریف را بترکانید، پس بهتر است برای حمله از پای ازاد خود استفاده کنید و پایی که به آن بادکنک بسته شده است را عقب بگذارید.

می‌توان برای بهتر انجام شدن این بازی، از قوانین مسابقات رزمی استفاده کرد؛ مثلاً اینکه بازیکنان حق هل دادن یکدیگر را نداشته باشند.

 

مطالب مرتبط:
نبرد بادکنک و لیوان
همین حالا شما هم عضو اینستاگرام بازیکوش بشید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

پنج − پنج =