https://bazikoosh.com/wp-content/uploads/2021/06/Untitled-1.jpg

شاید شما هم بازی Knife Hit یا پرتاب چاقو و را در گوشی خود بازی کرده باشید. بازی چنگال و سیب هم شبیه به این بازی است با این تفاوت که دیگر از چاقو استفاده نمی‌کنید و به چای پرتاب چاقو، چنگال در دست می‌گیرید و میوه‌ای که بین شما و بازیکن مقابل رد و...

شاید شما هم بازی Knife Hit یا پرتاب چاقو و را در گوشی خود بازی کرده باشید. بازی چنگال و سیب هم شبیه به این بازی است با این تفاوت که دیگر از چاقو استفاده نمی‌کنید و به چای پرتاب چاقو، چنگال در دست می‌گیرید و میوه‌ای که بین شما و بازیکن مقابل رد و بدل می‌شود به چنگال می‌کشید و دوباره پرتاب می‌کنید به سمت بازیکن مقابل.

 


مشخصات بازی

تعداد بازیکنان: ۲

رده سنی: +۱۰

مدت زمان: حدودا پنج دقیقه

وسایل مورد نیاز: چنگال و میوه

مکانیسم‌: نشانه‌گیری


 

برای شروع بازی هر دو بازیکن اماده چنگالی به دست می‌گیرند و یکی از بازیکنان میوه (مثلا سیب) را به سمت بازیکن مقابل می‌اندازد. بازیکن مقابل باید میوه را با چنگال خود بگیرد و سپس به سمت بازیکن مقابل با چنگالی که به سیب فرو رفته است بندازد و بازیکن مقابل هم باید سیب را با چنگال خود بگیرد و بازی را تکرار کند.
بازی تا زمانی که میوه سیب در هوا در حال رد و بدل شدن بین بازیکنان باشد ادامه دارد. پس از افتادن میوه بازیکنی که بیشترین تعداد چنگال را به میوه زده باشد برنده است.
مطالب مرتبط:
بازی شکار سیب
شاطر بازی
جنگ نرم

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

18 + دوازده =